Müharibə tam gücü ilə davam edəcək -
Medianews.az xəbər verir ki, bunu İsrail baş nazir Benyamin Netanyahu öz "X" sosial şəbəkə səhifəsində yazıb.
Netanyahu İslam İnqilabı Keşikçilər Korpusunun (SEPAH) kəşfiyyat xidmətinin rəhbəri, ordu generalı Məcid Xademinin Tehrana səhər saatlarında endirilən hava zərbələrindən biri nəticəsində öldürülməsinə görə ordunu təqdir edib.
O eyni zamanda, SEPAH-ın Qüds Qüvvələrinin 840 saylı hissəsinə başçılıq etmiş Yəzdan Mirin zərərsizləşdirilməsinə görə İsrail Müdafiə Qüvvələrini alqışlayıb. Onun sözlərinə görə Sərdar Bağeri təxəllüsü ilə tanınan iranlı komandan dünyanın müxtəlif bölgələrində yaşayan yəhudilərə edilən hücumlara cavabdeh olub.//Bakıvaxtı.az

The war against Iran will continue with full force.
Medianews.az reports that Israeli Prime Minister Benjamin Netanyahu wrote this on his "X" social network page.
Netanyahu praised the army for the killing of Majid Khademi, the head of the intelligence service of the Islamic Revolutionary Guard Corps (IRGC), an army general, as a result of one of the air strikes carried out on Tehran in the early hours.
He also commended the Israel Defense Forces for neutralizing Yazdan Mirin, who headed unit 840 of the Quds Force of the IRGC. According to him, the Iranian commander known by the nom de guerre Sardar Baqeri was responsible for attacks on Jews living in various parts of the world. //Bakivaghti.az