Müharibə tam gücü ilə davam edəcək -
Medianews.az xəbər verir ki, bunu İsrail baş nazir Benyamin Netanyahu öz "X" sosial şəbəkə səhifəsində yazıb.
Netanyahu İslam İnqilabı Keşikçilər Korpusunun (SEPAH) kəşfiyyat xidmətinin rəhbəri, ordu generalı Məcid Xademinin Tehrana səhər saatlarında endirilən hava zərbələrindən biri nəticəsində öldürülməsinə görə ordunu təqdir edib.
O eyni zamanda, SEPAH-ın Qüds Qüvvələrinin 840 saylı hissəsinə başçılıq etmiş Yəzdan Mirin zərərsizləşdirilməsinə görə İsrail Müdafiə Qüvvələrini alqışlayıb. Onun sözlərinə görə Sərdar Bağeri təxəllüsü ilə tanınan iranlı komandan dünyanın müxtəlif bölgələrində yaşayan yəhudilərə edilən hücumlara cavabdeh olub.//Bakıvaxtı.az

Война против Ирана будет продолжаться в полную силу.
Medianews.az сообщает, что об этом написал на своей странице в социальной сети "X" премьер-министр Израиля Биньямин Нетаньяху.
Нетаньяху похвалил армию за убийство генерал-майора армии, руководителя разведывательной службы Корпуса стражей исламской революции (СЕПАХ) Маджида Хадеми в результате одного из утренних авиаударов по Тегерану.
Он также поздравил Израильские силы обороны за нейтрализацию Яздана Мира, командовавшего 840-й частью сил "Кудс" СЕПАХ. По его словам, иранский командир, известный под псевдонимом Сардар Багери, отвечал за атаки на евреев, проживающих в различных регионах мира.//Bakıvaxtı.az