"İnter Mayami" futbol dünyasının diqqətini çəkəcək daha bir böyük transferi reallaşdırmağa hazırlaşır.
Medianews.az oxu.az-a istinadən xəbər verir ki, klub "Mançester Yunayted"in ulduz yarımmüdafiəçisi Kazemironu öz heyətinə qatmaq üzrədir.
34 yaşlı braziliyalı futbolçunun İngiltərə təmsilçisi ilə olan müqaviləsinin müddəti məhz bu yay sona çatacaq.
Karyerasını davam etdirmək üçün Florida təmsilçisi ulduz oyunçunun ən prioritet seçimidir. Tərəflər arasında rəsmi müqavilənin ən qısa zamanda imzalanacağı ehtimal edilir.
Xatırladaq ki, Kazemiro 2022-ci ildən etibarən "qırmızı şeytanlar"ın şərəfini qoruyur. Təcrübəli oyunçu cari mövsüm ərzində meydana çıxdığı 35 qarşılaşmada rəqib qapılarından 9 top keçirib və 2 məhsuldar ötürmə ilə yadda qalıb.

"Интер Майами" готовится к осуществлению еще одного крупного трансфера, который привлечет внимание футбольного мира.
Medianews.az со ссылкой на oxu.az сообщает, что клуб собирается включить в свой состав звездного полузащитника "Манчестер Юнайтед" Каземиро.
Срок контракта 34-летнего бразильского футболиста с английским клубом истекает именно этим летом.
Для продолжения карьеры представители из Флориды являются приоритетным выбором для звезды. Ожидается, что официальное соглашение между сторонами будет подписано в ближайшее время.
Напомним, что Каземиро защищает цвета "красных дьяволов" с 2022 года. Опытный игрок в текущем сезоне в 35 матчах забил 9 голов и запомнился 2 результативными передачами.