Şaman dünya çempionunu
FIFA 2026 Dünya Çempionatında böyük səs-küy yaradan qanalı şaman Nana Bonsam yenə açıqlamaları ilə diqqət çəkib.
Medianews.az xəbər verir ki, Nana bu dəfə dünya çempionunun adını açıqlayıb. Onun sözlərinə görə, “Dünya çempionu Kriştianu Ronaldol olacaq".
Bu sensasion iddialardan sonra futbolsevərlərin diqqəti yenidən turnirin həlledici pley-off qarşılaşmalarına yönəlib.
Qeyd edək ki, Nana Bonsam daha əvvəl Qana ilə keçirilən oyunda ingilis hücumçu Harry Kaneyə cadu etdiyini və onun zəif çıxış edəcəyini söyləmişdi. O, sonradan Kane üzərindəki cadunu pozduğunu da bildirmişdi. /Unikal.az

На Чемпионате мира по футболу FIFA 2026 большие переполохи вызвал ганский шаман Нана Бонсам снова привлек внимание своими заявлениями.
Medianews.az сообщает, что на этот раз Нана назвал имя чемпиона мира. По его словам, «чемпионом мира станет Криштиану Роналду».
После этих сенсационных заявлений внимание футбольных болельщиков снова сосредоточилось на решающих плей-офф турнира.
Отметим, что ранее Нана Бонсам заявлял, что во время игры Гана против Англии он наколдовал на нападающего Гарри Кейна, и тот выступит слабо. Позже он сообщил, что снял с Кейна проклятие. /Unikal.az