Şaman dünya çempionunu
FIFA 2026 Dünya Çempionatında böyük səs-küy yaradan qanalı şaman Nana Bonsam yenə açıqlamaları ilə diqqət çəkib.
Medianews.az xəbər verir ki, Nana bu dəfə dünya çempionunun adını açıqlayıb. Onun sözlərinə görə, “Dünya çempionu Kriştianu Ronaldol olacaq".
Bu sensasion iddialardan sonra futbolsevərlərin diqqəti yenidən turnirin həlledici pley-off qarşılaşmalarına yönəlib.
Qeyd edək ki, Nana Bonsam daha əvvəl Qana ilə keçirilən oyunda ingilis hücumçu Harry Kaneyə cadu etdiyini və onun zəif çıxış edəcəyini söyləmişdi. O, sonradan Kane üzərindəki cadunu pozduğunu da bildirmişdi. /Unikal.az

The Ghanaian shaman Nana Bonsam, who caused a big stir at the FIFA 2026 World Cup, has once again drawn attention with his statements.
Medianews.az reports that this time Nana has revealed the name of the world champion. According to him, "The world champion will be Cristiano Ronaldo."
After these sensational claims, football fans' attention has once again turned to the decisive playoff matches of the tournament.
It should be noted that Nana Bonsam had previously said that he cursed the English forward Harry Kane in the match against Ghana and that Kane would perform poorly. He later also announced that he had lifted the curse from Kane. /Unikal.az