4 nəfərin öldüyü qəzada yaralanan şəxsin VƏZİYYƏTİ AÇIQLANDI
Medianews.az bildirir ki, bu barədə Oxu.Az-ın sorğusuna cavab olaraq Tibbi Ərazi Bölmələrini İdarəetmə Birliyindən (TƏBİB) məlumat verilib:
"Mayın 10-da saat 10 radələrində Ağdam rayonu ərazisində baş verən yol-nəqliyyat hadisəsi səbəbi ilə 1 nəfər (kişi) Ağdam Rayon Mərkəzi Xəstəxanasının Təcili tibbi yardım şöbəsinə hospitalizasiya olunub.
1983-cü il təvəllüdlü şəxsə müştərək travmalar, hər iki diz nahiyəsinin sıyrılmış yaraları diaqnozları təyin olunub və zəruri tibbi yardım göstərilib.
Vəziyyəti qənaətbəxş qiymətləndirilən pasiyentin müalicəsi Təcili tibbi yardım şöbəsində davam etdirilir".

The latest condition of the person injured during the road traffic accident in Aghdam has been announced.
Medianews.az reports that in response to a query from Oxu.Az, information was provided by the Medical Territorial Units Management Association (TABIB):
"On May 10, around 10 o'clock, due to a road traffic accident in the territory of Aghdam district, one person (male) was hospitalized to the Emergency Medical Aid Department of the Aghdam District Central Hospital.
The individual born in 1983 was diagnosed with multiple traumas and abrasions on both knee areas and received necessary medical assistance.
The patient, whose condition is assessed as satisfactory, continues treatment in the Emergency Medical Aid Department."