"Artıq üçüncü həftədir, güclə nəfəs alıram”
Milli.Az xəbər verir ki, bu barədə o, sosial şəbəkədə məlumat yayıb. Vüsalə yoluxduğu virusun fəsadlarının artıq üçüncü həftədir davam etdiyini bildirib
"Canlı efirdən sonra serial çəkilişi edəcəyik. Güclə nəfəs alıram. Çox yazırsınız ki, "halsızsınız, niyə efirə çıxırsınız?". Məcburuq, öz əlimdə olsa, evdə yataram. Gözüm çox pis vəziyyətdədir, qızarıb, sulanır. İşıqlara baxanda demək olar ki, görmürəm. Virusun nəticələridir. Artıq üçüncü həftəyə keçib, amma vəziyyət belədir".
Qeyd edək ki, V.Əlizadə iki dəfə böyrək transplantasiyası etdirib. O, ötən ay səhhətindəki problemə görə canlı yayıma da çıxa bilməmişdi.

According to Milli.Az, she shared this information on social media. Vüsalə stated that the complications from the virus she contracted have been continuing for already the third week.
"After the live broadcast, we will shoot the series. I am breathing with difficulty. Many of you write, 'You are weak, why do you go on air?'. We have no choice, if it were up to me, I would stay at home. My eye is in very bad condition, it is red and watering. When I look at lights, I almost cannot see. These are the results of the virus. It has already been three weeks, but the situation is like this."
It should be noted that V. Alizadə has undergone kidney transplantation twice. Last month, she could not appear live due to the health problem.