"Artıq üçüncü həftədir, güclə nəfəs alıram”
Milli.Az xəbər verir ki, bu barədə o, sosial şəbəkədə məlumat yayıb. Vüsalə yoluxduğu virusun fəsadlarının artıq üçüncü həftədir davam etdiyini bildirib
"Canlı efirdən sonra serial çəkilişi edəcəyik. Güclə nəfəs alıram. Çox yazırsınız ki, "halsızsınız, niyə efirə çıxırsınız?". Məcburuq, öz əlimdə olsa, evdə yataram. Gözüm çox pis vəziyyətdədir, qızarıb, sulanır. İşıqlara baxanda demək olar ki, görmürəm. Virusun nəticələridir. Artıq üçüncü həftəyə keçib, amma vəziyyət belədir".
Qeyd edək ki, V.Əlizadə iki dəfə böyrək transplantasiyası etdirib. O, ötən ay səhhətindəki problemə görə canlı yayıma da çıxa bilməmişdi.

Проблемы со здоровьем ведущей Вусалэ Ализады до сих пор продолжаются.
Как сообщает Milli.Az, она сама сообщила об этом в социальной сети. Вусалэ заявила, что осложнения от вируса, которым она заразилась, продолжаются уже третий неделю.
"После прямого эфира мы будем снимать сериал. Я с трудом дышу. Многие пишут: "Вы слабы, почему выходите в эфир?". Мы вынуждены, если бы это зависело от меня, я лежала бы дома. Мои глаза в очень плохом состоянии, покраснели, течет слеза. Когда смотрю на свет, почти не вижу. Это последствия вируса. Уже прошло три недели, но ситуация остается такой".
Отметим, что В. Ализада дважды перенесла пересадку почки. В прошлом месяце из-за проблем со здоровьем она тоже не смогла выйти в прямой эфир.