Castin Biber DÇ-2026-nın finalında çıxış edə bilər
Beynəlxalq Futbol Federasiyaları Assosiasiyası (FIFA) final matçının fasiləsi zamanı səhnəyə çıxması üçün Kanadadan olan pop-ulduz Castin Biberi dəvət etməyi planlaşdırır.
Müvafiq məlumatı mənbələrinə əsaslanaraq TMZ nəşri yayımlayıb.
Məlumata görə, kanadalı ifaçı səhnədə Cənubi Koreyanın BTS pop-qrupu, ABŞ təmsilçisi Madonna və kolumbiyalı ulduz Şakira ilə birlikdə yer ala bilər.
Xatırladaq ki, futbol üzrə dünya çempionatı Kanada, Meksika və ABŞ-nin ev sahibliyi ilə keçirilir. İyulun 19-da yekunlaşacaq turnirin final oyunu ABŞ-nin Nyu-Cersi ştatında, İst-Raterford şəhərində yerləşən "MetLife" arenasında təşkil ediləcək./oxu.az

The International Federation of Association Football (FIFA) plans to invite Canadian pop star Justin Bieber to take the stage during the halftime of the final match.
The relevant information was published by TMZ based on its sources.
According to the information, the Canadian performer may join South Korea's BTS pop group, US representative Madonna, and Colombian star Shakira on stage.
It should be recalled that the World Cup in football is being hosted by Canada, Mexico, and the USA. The final match of the tournament, which will conclude on July 19, will be held at the "MetLife" arena located in East Rutherford, New Jersey, USA./oxu.az