"Elif" əri öləndən sonra ilk dəfə bu şəxslə münasibətə başladı — FOTO
"Kızıl Goncalar" serialı ilə yenidən diqqət mərkəzinə düşən Özgü Namalın şəxsi həyatı barədə yayılan şayiələr gerçək olub. Həyat yoldaşının vəfatından sonra uzun müddət səssizliyə bürünən aktrisanın bioenerji eksperti Ercan Han Üşümez ilə münasibət yaşadığı üzə çıxıb.
Demokrat.az xəbər verir ki, bir müddət əvvəl havalimanında görüntülənən aktrisa jurnalistlərin suallarına cavab verərkən həyatında kimsənin olmadığını bildirib. Lakin kameralara yansıyan kadrlar tamamilə fərqli bir vəziyyəti üzə çıxarıb. Özgü Namalın tək olduğunu deməsinə baxmayaraq, iddiaya görə Ercan Han Üşümez onu avtomobildə gözləyib. Aktrisanın həmin nəqliyyat vasitəsinə mindiyi anlar obyektivlərə tuş gəlib və beləliklə aylardır danışılan eşq iddiaları ilk dəfə görüntülərlə təsdiqlənib.
Xatırladaq ki, 2020-ci ildə həyat yoldaşı Ahmet Serdar Oralı itirən Namal, uzun müddət övladları ilə birlikdə sakit həyat sürməyi üstün tutmuşdu. Hazırda yaradıcılığının pik dövrünü yaşayan aktrisa Berlin Film Festivalında qazandığı uğurdan sonra "Kıskanmak" adlı yeni layihə ilə müqavilə imzalayıb.

"Elif" started a relationship with this person for the first time after her husband's death — PHOTO
The rumors about Özgü Namal's personal life, who has come back into the spotlight with the series "Kızıl Goncalar," have proven to be true. After the passing of her husband, the actress, who kept silent for a long time, has been revealed to be in a relationship with bioenergy expert Ercan Han Üşümez.
According to Demokrat.az, when the actress was seen at the airport some time ago and answered journalists' questions, she stated that there was no one in her life. However, the footage captured by cameras revealed a completely different situation. Although Özgü Namal said she was alone, according to the claim, Ercan Han Üşümez was waiting for her in the car. The moments when the actress got into that vehicle were caught on camera, thus confirming for the first time with images the love rumors that had been talked about for months.
It should be recalled that Namal, who lost her husband Ahmet Serdar Oralı in 2020, had preferred to lead a quiet life with her children for a long time. Currently experiencing the peak of her career, the actress signed a contract for a new project titled "Kıskanmak" after her success at the Berlin Film Festival.