Rəvan Qarayev: “Həyat yoldaşım buna icazə vermir”
Bir neçə gün əvvəl üçüncü dəfə ailə quran müğənni Rəvan Qarayev həyat yoldaşının ona efirdə çox danışmağa icazə vermədiyini bildirib.
Bu barədə o, “Günə uğurla” proqramında danışıb.
“Çox adam deyir ki, məni toya niyə çağırmadınız. Bəlkə də çağırsaydım, gəlməyəcəkdilər. Toya az sayda qonaq dəvət etmişdik. Hazırda həyat yoldaşım həkimlərlə birlikdə Niderlandda keçirilən konfransdadır. Bayaq deyirdi ki, efirdə çox danışma. Danışa bilmirəm, söz deyə bilmirəm. Efirdə çox şeyi açıqlamağa qoymur. Çağırmadığım dostlarım məndən incidi, çağırdıqlarımın eləsi var idi ki, gəlmədi. Gəlməyənlər də sonradan təbrik etdi” deyə, Rəvan Qarayev bildirib.
Qeyd edək ki, bu, Rəvan Qarayevin üçüncü, Səbinə xanımın isə ikinci evliliyidir. Rəvanın əvvəlki nikahlardan 2, Səbinənin isə 1 qız övladı var. (axsam.az)

Несколько дней назад певец Реван Караев, вступивший в брак в третий раз, заявил, что его супруга не разрешает ему много говорить в эфире.
Об этом он рассказал в программе «Удачного дня».
«Многие спрашивают, почему меня не позвали на свадьбу. Может быть, даже если бы я пригласил их, они бы не пришли. На свадьбу мы пригласили немного гостей. Сейчас моя супруга вместе с врачами находится на конференции в Нидерландах. Она только что сказала, чтобы я не много говорил в эфире. Я не могу говорить, не могу слово сказать. В эфире не разрешают многое раскрывать. Мои друзья, которых я не пригласил, обиделись, а некоторые из приглашённых не пришли. Тем, кто не пришёл, потом тоже позвонил и поздравил», — сказал Реван Караев.
Отметим, что это третий брак Ревана Караева и второй брак Сабины. У Ревана от предыдущих браков двое дочерей, у Сабины — одна дочь. (axsam.az)