Burun estetik əməliyyatı onu başqa birinə çevirdi - FOTO
"Survivor 2021"-in parlayan ulduzu Aleyna Kalaycıoğlu bu dəfə mahnıları ilə deyil, həkiminin paylaşdığı "əvvəl-sonra" fotoları ilə maqazin gündəmini alt-üst edib. Aleynanın burun estetikası (rinoplastika) əməliyyatından sonrakı halı görənləri heyrətə gətirib.
Milli.Az xəbər verir ki, fotolarda xüsusilə burun quruluşunun incəlməsi və üz cizgilərinin daha kəskin, aydın görünməsi diqqətdən qaçmayıb.
Sosial şəbəkə istifadəçilərinin bir hissəsi əməliyyatın çox uğurlu və təbii olduğunu bildirsə də, bir qrup izləyici "Köhnə halı onun xarakterini daha yaxşı əks etdirirdi" deyərək təbii gözəlliyin tərəfdarı olduqlarını qeyd ediblər.

The shining star of "Survivor 2021," Aleyna Kalaycıoğlu, this time turned the entertainment agenda upside down not with her songs but with the "before-after" photos shared by her doctor. Aleyna's appearance after her nose aesthetic (rhinoplasty) surgery amazed those who saw it.
Milli.Az reports that in the photos, especially the thinning of the nose structure and the sharper, clearer appearance of the facial features have not gone unnoticed.
While some social media users stated that the surgery was very successful and natural, a group of followers noted that "her old look better reflected her character," expressing their preference for natural beauty.