Burun estetik əməliyyatı onu başqa birinə çevirdi - FOTO
"Survivor 2021"-in parlayan ulduzu Aleyna Kalaycıoğlu bu dəfə mahnıları ilə deyil, həkiminin paylaşdığı "əvvəl-sonra" fotoları ilə maqazin gündəmini alt-üst edib. Aleynanın burun estetikası (rinoplastika) əməliyyatından sonrakı halı görənləri heyrətə gətirib.
Milli.Az xəbər verir ki, fotolarda xüsusilə burun quruluşunun incəlməsi və üz cizgilərinin daha kəskin, aydın görünməsi diqqətdən qaçmayıb.
Sosial şəbəkə istifadəçilərinin bir hissəsi əməliyyatın çox uğurlu və təbii olduğunu bildirsə də, bir qrup izləyici "Köhnə halı onun xarakterini daha yaxşı əks etdirirdi" deyərək təbii gözəlliyin tərəfdarı olduqlarını qeyd ediblər.

Звезда "Survivor 2021" Алейна Калайджиоглу на этот раз потрясла светскую хронику не своими песнями, а "до-после" фотографиями, опубликованными её врачом. Внешний вид Алеины после операции по ринопластике удивил многих.
Сайт Milli.Az сообщает, что на фотографиях особенно заметно, как сузилась структура носа и стали более четкими и выраженными черты лица.
Часть пользователей социальных сетей отметила, что операция прошла очень успешно и выглядит естественно, однако другая группа подписчиков заявила, что "старый облик лучше отражал её характер" и выразила свою приверженность естественной красоте.