Can Yaman saxlanılması barədə xəbərləri şərh etdi
Məşhur türkiyəli aktyor Can Yaman İstanbulda narkotik əməliyyatı çərçivəsində qısa müddətə saxlanılıb və sonra sərbəst buraxılması barədə yayılan xəbərləri təkzib edib.
Oxu.Az xəbər verir ki, aktyor sosial media hesabında verdiyi açıqlamada ona qarşı irəli sürülən bütün iddiaların əsassız olduğunu vurğulayıb.
"Polisin bir çox məşhuru həbs etdiyi bir vaxtda üzərimdə narkotik gəzdirdiyimi düşünürsünüz? Əgər bunda ən kiçik bir həqiqət payı olsa idı, bu qədər tez sərbəst buraxılıb ertəsi gün İtaliyaya qayıtmazdım", - Can Yaman bildirib.

Can Yaman commented on the news about his detention.
Famous Turkish actor Can Yaman has denied the news circulating about his brief detention and subsequent release in Istanbul within the framework of a drug operation.
Oxu.Az reports that in a statement on his social media account, the actor emphasized that all allegations against him are unfounded.
"Do you think I would be carrying drugs on me at a time when the police have arrested many celebrities? If there were even the slightest truth to that, I wouldn't have been released so quickly and returned to Italy the next day," Can Yaman said.