Can Yaman saxlanılması barədə xəbərləri şərh etdi
Məşhur türkiyəli aktyor Can Yaman İstanbulda narkotik əməliyyatı çərçivəsində qısa müddətə saxlanılıb və sonra sərbəst buraxılması barədə yayılan xəbərləri təkzib edib.
Oxu.Az xəbər verir ki, aktyor sosial media hesabında verdiyi açıqlamada ona qarşı irəli sürülən bütün iddiaların əsassız olduğunu vurğulayıb.
"Polisin bir çox məşhuru həbs etdiyi bir vaxtda üzərimdə narkotik gəzdirdiyimi düşünürsünüz? Əgər bunda ən kiçik bir həqiqət payı olsa idı, bu qədər tez sərbəst buraxılıb ertəsi gün İtaliyaya qayıtmazdım", - Can Yaman bildirib.

Известный турецкий актёр Джан Яман опроверг распространённые сообщения о том, что он был кратковременно задержан в Стамбуле в рамках наркологической операции и затем освобождён.
По информации Oxu.Az, актёр в заявлении, опубликованном в своих аккаунтах в социальных сетях, подчеркнул, что все выдвинутые против него обвинения являются необоснованными.
"Вы думаете, что я ношу при себе наркотики в то время, когда полиция арестовала многих знаменитостей? Если бы в этом была хоть малая доля правды, меня бы не освободили так быстро, и на следующий день я бы не вернулся в Италию", - заявил Джан Яман.