Hasil Abbasov bu şəxslərə
Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin tabeliyində Dövlət Məşğulluq Agentliyində (DMA) yeni kadr təyinatları olub.
Medianews.az İqtisadiyyat.az-a istinadla xəbər verir ki, bununla bağlı DMA-nın İdarə Heyətinin sədri Hasil Abbasov müvafiq əmr imzalayıb.
Əmrə əsasən, Elvin Zeynalov Agentliyin Daxili Nəzarət və Audit Departamentinin Əmək və İcra İntizamına Nəzarət şöbəsinə müdir təyin edilib.
Digər əmrlə, İlham Məlikov Agentliyin Mərkəzi Monitorinq və Qiymətləndirmə filialına yeni müdir müavini təyin olunub.

В Государственном агентстве занятости (ГАЗ) при Министерстве труда и социальной защиты населения были назначены новые кадры.
Medianews.az, ссылаясь на İqtisadiyyat.az, сообщает, что по этому поводу председатель Правления ГАЗ Хасил Аббасов подписал соответствующий приказ.
Согласно приказу, Элвин Зейналов назначен начальником отдела контроля труда и дисциплины труда Департамента внутреннего контроля и аудита Агентства.
Другим приказом Ильхам Меликов назначен новым заместителем начальника филиала Центрального мониторинга и оценки Агентства.