Hasil Abbasov bu şəxslərə
Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin tabeliyində Dövlət Məşğulluq Agentliyində (DMA) yeni kadr təyinatları olub.
Medianews.az İqtisadiyyat.az-a istinadla xəbər verir ki, bununla bağlı DMA-nın İdarə Heyətinin sədri Hasil Abbasov müvafiq əmr imzalayıb.
Əmrə əsasən, Elvin Zeynalov Agentliyin Daxili Nəzarət və Audit Departamentinin Əmək və İcra İntizamına Nəzarət şöbəsinə müdir təyin edilib.
Digər əmrlə, İlham Məlikov Agentliyin Mərkəzi Monitorinq və Qiymətləndirmə filialına yeni müdir müavini təyin olunub.

There have been new personnel appointments at the State Employment Agency (SEA) under the Ministry of Labor and Social Protection of the Population.
Medianews.az, referring to İqtisadiyyat.az, reports that the chairman of the Management Board of the SEA, Hasil Abbasov, has signed the relevant order regarding this.
According to the order, Elvin Zeynalov has been appointed head of the Department for Labor and Disciplinary Control of the Internal Control and Audit Department of the Agency.
By another order, Ilham Malikov has been appointed new deputy head of the Central Monitoring and Evaluation Branch of the Agency.