“Milan”ın əfsanəsi İngiltərə nəhənginə
"Milan”ın əfsanəsi müdafiəçisi Alessandro Nesta Roberto De Dzerbinin “Tottenhem”dəki məşqçilər heyətinə qoşulmaq təklifini rədd edib.
Medinews.az xəbər verir ki, bu barədə məlumatı insayder Nikolo Şira sosial media səhifəsində paylaşıb.
Mənbənin məlumatına görə, Nesta karyerasını baş məşqçi kimi davam etdirmək niyyətindədir və klublardan təkliflər gözləyir.
De Dzerbi bir neçə gün əvvəl “Tottenhem”in baş məşqçisi təyin edilib və artıq Çempionşipə düşsə belə, klubdan ayrılmayacağını bildirib.//Publika.az

AC Milan legend defender Alessandro Nesta has rejected Roberto De Zerbi's offer to join the coaching staff at Tottenham.
Medinews.az reports that this information was shared by insider Nicolo Shira on his social media page.
According to the source, Nesta intends to continue his career as a head coach and is waiting for offers from clubs.
De Zerbi was appointed head coach of Tottenham a few days ago and has already stated that he will not leave the club even if they are relegated to the Championship. //Publika.az