“Milan”ın əfsanəsi İngiltərə nəhənginə
"Milan”ın əfsanəsi müdafiəçisi Alessandro Nesta Roberto De Dzerbinin “Tottenhem”dəki məşqçilər heyətinə qoşulmaq təklifini rədd edib.
Medinews.az xəbər verir ki, bu barədə məlumatı insayder Nikolo Şira sosial media səhifəsində paylaşıb.
Mənbənin məlumatına görə, Nesta karyerasını baş məşqçi kimi davam etdirmək niyyətindədir və klublardan təkliflər gözləyir.
De Dzerbi bir neçə gün əvvəl “Tottenhem”in baş məşqçisi təyin edilib və artıq Çempionşipə düşsə belə, klubdan ayrılmayacağını bildirib.//Publika.az

Легенда «Милана», защитник Алессандро Неста, отказался от предложения Роберто Де Дзеpби присоединиться к тренерскому штабу «Тоттенхэма».
Medinews.az сообщает, что эта информация была опубликована инсайдером Николой Широй на странице в социальной сети.
По словам источника, Неста намерен продолжить карьеру в качестве главного тренера и ждет предложений от клубов.
Де Дзерби был назначен главным тренером «Тоттенхэма» несколько дней назад и уже заявил, что не покинет клуб, даже если команда вылетит в Чемпионшип.//Publika.az