Ronaldonun illər əvvəlki görüntüləri yenidən gündəmdə -
Portuqaliyalı futbol ulduzu Kristiano Ronaldonun karyerasının ilk illərinə aid olduğu bildirilən görüntülər sosial şəbəkələrdə yenidən geniş müzakirələrə səbəb olub.
Medianews.az xəbər verir ki, arxivdən yayılan kadrlarda Ronaldonun dostları ilə əyləncə məkanında vaxt keçirdiyi görünür.
Futbolçunun gənclik illərindəki görünüşü azarkeşlərin diqqətini cəlb edib və onun illər ərzində keçdiyi dəyişiklik maraqla qarşılanıb.
Arxivdən yayılan kadrlarda Ronaldonun dostları ilə əyləncə məkanında vaxt keçirdiyi görünür. Futbolçunun gənclik illərindəki görünüşü azarkeşlərin diqqətini cəlb edib və onun illər ərzində keçdiyi dəyişiklik maraqla qarşılanıb.
Peşəkar karyerasına “Sporting Lissabon”da başlayan Ronaldo daha sonra “Mançester Yunayted”, “Real Madrid”, “Yuventus” və “Əl-Nəsr” komandalarının formasını geyinib.
Qazandığı titullar və qırdığı rekordlarla dünya futbolunun ən uğurlu oyunçularından biri hesab edilən Ronaldonun nadir arxiv görüntüləri futbolsevərlər tərəfindən böyük maraqla qarşılanıb.

Видео, предположительно относящиеся к первым годам карьеры португальской футбольной звезды Криштиану Роналду, вновь вызвали широкие обсуждения в социальных сетях.
Medianews.az сообщает, что в архивных кадрах видно, как Роналду проводит время в развлекательном заведении вместе с друзьями.
Внешний вид футболиста в молодые годы привлек внимание поклонников, и изменения, которые он претерпел за эти годы, вызвали интерес.
В архивных кадрах видно, как Роналду проводит время в развлекательном заведении вместе с друзьями. Внешний вид футболиста в молодые годы привлек внимание поклонников, и изменения, которые он претерпел за эти годы, вызвали интерес.
Начав профессиональную карьеру в клубе «Спортинг Лиссабон», Роналду затем выступал за команды «Манчестер Юнайтед», «Реал Мадрид», «Ювентус» и «Аль-Наср».
Роналду, считающийся одним из самых успешных игроков мирового футбола благодаря завоеванным титулам и побитым рекордам, редкие архивные кадры которого были встречены фанатами с большим интересом.