Müğənni Nuranla ARB TV arasında gərginlik yaşandığı iddia edilir.
Demokrat.az xəbər verir ki, buna səbəb sənətçinin öncədən lentə alınmış görüntülərinin və açıqlamalarının efirə verilməməsidir.
Verilişin yayımı heç bir rəsmi səbəb göstərilmədən dayandırılıb.
İfaçının komandası təkrarlanan bu halla bağlı kanal rəhbərliyinə müraciət edərək məsələyə aydınlıq gətirilməsini istəyib. Aparılan danışıqlara baxmayaraq, qarşı tərəf baş verənlərlə bağlı əsaslı izah təqdim edə bilməyib.
Televiziya rəsmiləri müğənniyə qarşı hər hansı qadağanın tətbiq olunmadığını bildirsələr də, efirə buraxılmayan materiallar və atılan addımlar fərqli mənzərə ortaya qoyur. Hadisələrin gedişatı tərəflər arasında gizli qadağa iddialarını daha da gücləndirir.

Между певицей Нюран и телеканалом ARB TV якобы возникло напряжение.
Demokrat.az сообщает, что причиной этого стало несоказание в эфире заранее записанных кадров и заявлений артистки.
Трансляция передачи была приостановлена без объяснения официальных причин.
Команда исполнительницы обратилась к руководству канала по поводу повторяющейся ситуации и попросила внести ясность. Несмотря на проведённые переговоры, противоположная сторона не смогла предоставить весомых объяснений случившегося.
Представители телевидения заявили, что ограничений в отношении певицы не вводилось, однако материалы, не допущенные в эфир, и предпринятые шаги показывают иную картину. Ход событий ещё более усиливает предположения о скрытом запрете между сторонами.