Ronaldonun oğlu da atasının yolu ilə gedir
Medianews.az “Qafqazinfo”ya istinadən xəbər verir ki, o, hazırda kral klubunun akademiyasında baxışdadır.
Bildirilir ki, 15 yaşlı futbolçu artıq “Real”ın 16 yaşadək oyunçulardan ibarət komandasının məşqində iştirak edib. Əgər klubun məşqçilər heyəti razı qalsa, onunla müqavilə imzalanacaq.
Qeyd edək ki, oğul Ronaldo hazırda Səudiyyə Ərəbistanının “Əl-Nəsr” klubunun gənclər komandasında çıxış edir.
41 yaşlı ata Kriştianu Ronaldo da 2009-2018-ci illər aralığında Madrid “Real”ının şərəfini qoruyub. Bu klubun heyətində meydana çıxdığı 292 oyunda 311 dəfə fərqlənən Ronaldo bununla klub tarixinin ən çox qol vuran oyunçusudur.

Ronaldo's son is also following in his father's footsteps.
Medianews.az reports, citing "Qafqazinfo," that he is currently on trial at the royal club's academy.
It is reported that the 15-year-old footballer has already participated in training with Real's under-16 team. If the club's coaching staff agrees, a contract will be signed with him.
It should be noted that Ronaldo's son currently plays for the youth team of Saudi Arabia's "Al-Nassr" club.
The 41-year-old father Cristiano Ronaldo also represented Madrid "Real" between 2009-2018. In 292 matches played for this club, Ronaldo scored 311 goals, making him the club's highest-scoring player in history.