Sibel Can ərə gedir:
Sibel Can və iş adamı Emir Sarıgülün uzunmüddətli münasibətlərinin evliliklə nəticələnəcəyi iddiası qeybət kimi üstünlük təşkil edib.
Medianews.az-ın Lent.az-a istinadən xəbərinə görə, Sarıgül ailəsindən aldığı məlumatları paylaşan məşhur aparıcı Ece Erken cütlüyün bu yay Mayamidə evlənəcəyini bildirib.
Türk musiqisinin sevilən simalarından biri olan Sibel Can ilə iş adamı Emir Sarıgül arasındakı uzunmüddətli münasibətlərlə bağlı yeni bir iddia ortaya çıxıb. Münasibətlərini gizli saxlamağa üstünlük verən cütlüyün evliliyə hazırlaşdığı iddia edilir.
Bir müddətdir birlikdə olan 55 yaşlı Sibel Can və 45 yaşlı Emir Sarıgül, birlikdə tətil etdikləri və ətraflarındakı evlilik şayiələri səbəbindən tez-tez tabloidlərin diqqət mərkəzində olurlar. Cütlük indiyə qədər münasibətləri ilə bağlı heç bir açıqlama verməməyi seçib.
Məşhur aparıcı Ece Erken açıqlaması ilə dedi-qoduları qızışdırıb. Erken, "Bunu Sarıgül ailəsindən öyrəndiklərimə əsasən açıq şəkildə deyirəm" deyərək, Sibel Can və Emir Sarıgülün bu yay Mayamidə evlənməyi planlaşdırdıqlarını iddia edib.
Ece Erkenin açıqlamasından sonra bütün diqqətlər Sibel Can və Emir Sarıgülə yönəlib. Cütlüyün iddialarla bağlı hansı açıqlamanı verəcəyi hələ bilinməsə də, evlilik xəbərlərinin doğruluğu məşhurların dedi-qodu dünyasında da ciddi araşdırma mövzusuna çevrilib.

The claim that the long-term relationship between Sibel Can and businessman Emir Sarıgül will result in marriage has predominantly prevailed as a rumor.
According to Medianews.az's report based on Lent.az, the famous presenter Ece Erken, who shared information she received from the Sarıgül family, stated that the couple will get married this summer in Miami.
A new claim has emerged regarding the long-term relationship between one of the beloved faces of Turkish music, Sibel Can, and businessman Emir Sarıgül. It is alleged that the couple, who prefer to keep their relationship private, is preparing for marriage.
Sibel Can, 55, and Emir Sarıgül, 45, who have been together for a while, often attract tabloid attention due to their vacations together and the marriage rumors surrounding them. The couple has so far chosen not to make any statements regarding their relationship.
Famous presenter Ece Erken stirred the rumors with her statement. Erken claimed, "I am clearly saying this based on what I learned from the Sarıgül family," and asserted that Sibel Can and Emir Sarıgül plan to marry this summer in Miami.
After Ece Erken's statement, all eyes turned to Sibel Can and Emir Sarıgül. Although it is not yet known what statement the couple will make regarding the claims, the authenticity of the marriage news has become a serious topic of investigation even in the celebrities' gossip world.