Sibel Can ərə gedir:
Sibel Can və iş adamı Emir Sarıgülün uzunmüddətli münasibətlərinin evliliklə nəticələnəcəyi iddiası qeybət kimi üstünlük təşkil edib.
Medianews.az-ın Lent.az-a istinadən xəbərinə görə, Sarıgül ailəsindən aldığı məlumatları paylaşan məşhur aparıcı Ece Erken cütlüyün bu yay Mayamidə evlənəcəyini bildirib.
Türk musiqisinin sevilən simalarından biri olan Sibel Can ilə iş adamı Emir Sarıgül arasındakı uzunmüddətli münasibətlərlə bağlı yeni bir iddia ortaya çıxıb. Münasibətlərini gizli saxlamağa üstünlük verən cütlüyün evliliyə hazırlaşdığı iddia edilir.
Bir müddətdir birlikdə olan 55 yaşlı Sibel Can və 45 yaşlı Emir Sarıgül, birlikdə tətil etdikləri və ətraflarındakı evlilik şayiələri səbəbindən tez-tez tabloidlərin diqqət mərkəzində olurlar. Cütlük indiyə qədər münasibətləri ilə bağlı heç bir açıqlama verməməyi seçib.
Məşhur aparıcı Ece Erken açıqlaması ilə dedi-qoduları qızışdırıb. Erken, "Bunu Sarıgül ailəsindən öyrəndiklərimə əsasən açıq şəkildə deyirəm" deyərək, Sibel Can və Emir Sarıgülün bu yay Mayamidə evlənməyi planlaşdırdıqlarını iddia edib.
Ece Erkenin açıqlamasından sonra bütün diqqətlər Sibel Can və Emir Sarıgülə yönəlib. Cütlüyün iddialarla bağlı hansı açıqlamanı verəcəyi hələ bilinməsə də, evlilik xəbərlərinin doğruluğu məşhurların dedi-qodu dünyasında da ciddi araşdırma mövzusuna çevrilib.

Долгосрочные отношения Сибель Джан и бизнесмена Эмира Сарыгюля, которые, по слухам, приведут к браку, в основном воспринимаются как сплетни.
По информации Medianews.az, ссылающейся на Lent.az, известная ведущая Эдже Эркен, поделившаяся сведениями, полученными от семьи Сарыгюля, сообщила, что пара собирается пожениться этим летом в Майами.
Возникло новое предположение относительно долгосрочных отношений между одной из популярных фигур турецкой музыки Сибель Джан и бизнесменом Эмиром Сарыгюлем. Говорят, что пара, предпочитающая не афишировать свои отношения, готовится к браку.
55-летняя Сибель Джан и 45-летний Эмир Сарыгюль, которые некоторое время вместе, проводят отпуск вместе и часто оказываются в центре внимания таблоидов из-за слухов о свадьбе. Пара до сих пор предпочитала не давать никаких комментариев о своих отношениях.
Известная ведущая Эдже Эркен своим заявлением подогрела слухи. Эркен заявила: «Говорю это открыто, основываясь на том, что узнала от семьи Сарыгюля», утверждая, что Сибель Джан и Эмир Сарыгюль планируют пожениться этим летом в Майами.
После заявления Эдже Эркен все взгляды обратились на Сибель Джан и Эмира Сарыгюля. Пока неизвестно, какое заявление пара даст по поводу слухов, однако информация о свадьбе стала предметом серьезного исследования в мире знаменитостей и сплетен.