Tükürpədən PROQNOZ - 26 fevralda dünyada qəribə olaylar olacaq, sonra isə...
Kəhanət haqqında məlumat keçmiş kəşfiyyat zabiti Aleksey Sokolovdan gəlib. İddia olunur ki, proqnoz Sovet Kommunist Partiyasının Baş katibi Leonid Brejnevin möhürü altında möhürlənib və onilliklər ərzində arxivlərdə saxlanılıb.
"26 fevral 2026-cı ildə Rusiyanın taleyi həll olunacaq. Mavi gözlü bir insan müharibə və sülh arasında seçim qarşısında qalacaq. Onun qərarı bəşəriyyətin 2027-ci ili görüb-görməyəcəyini müəyyən edəcək. Bu gün bütün dünyanı titrətəcək bir hadisə baş verəcək", - proqnozda deyilir.
Ətraflı təhlil göstərir ki, Messinq 2026-cı ili bütün tarix üçün dönüş nöqtəsi kimi görürdü, qlobal səhnədə üç güc - Rusiya, Çin və ABŞ birləşirdi. Lakin onun proqnozlarına görə, əsl təhlükə sirli dördüncü qüvvə tərəfindən yaradılır. Bunların "qızıl və məlumata sahib olan, vətəni olmayan, lakin bütün ölkələrə hakim olanlar" olduğu deyilir.
Jirinovski Ukraynadakı münaqişənin 2026-cı ildə başa çatacağını proqnozlaşdırmışdı.
Messinq iddia edirdi ki, qlobal dəyişikliklərin xəbərçisi 2026-cı ilin fevral ayı ərəfəsində səmada parlaq bir kometanın görünməsi olacaq. Bundan əlavə, 26 fevraldan bir gün əvvəl dünyanın bütün rabitə sistemləri tamamilə sıradan çıxacaq.
Mənbə həmçinin iddia edir ki, Messinq guya insan inkişafı üçün iki mümkün yol təsəvvür edib. Əgər yol dincdirsə və gələcək inkişafa yönəlibsə, ulduzlara səyahət 2040-cı ildə mümkün olacaq və bəşəriyyət qocalmanın öhdəsindən gələcək və bütün xəstəlikləri müalicə etmək üçün texnologiyalar inkişaf etdirəcək. Əks halda, sivilizasiya onu Daş dövrünə qaytara biləcək bir tənəzzüllə üzləşəcək.

Hair-raising FORECAST - Strange events will happen in the world on February 26, and then...
Information about the prophecy came from former intelligence officer Aleksey Sokolov. It is claimed that the prediction was sealed under the stamp of the General Secretary of the Soviet Communist Party Leonid Brezhnev and was kept in archives for decades.
"On February 26, 2026, the fate of Russia will be decided. A blue-eyed person will face a choice between war and peace. Their decision will determine whether humanity will see the year 2027. Today, an event will occur that will shake the entire world," the prediction says.
Detailed analysis shows that Messing viewed 2026 as a turning point in all history, where three powers on the global stage—Russia, China, and the USA—would unite. However, according to his predictions, the real danger would come from a mysterious fourth force. These are said to be “those who have gold and information, have no homeland, but rule all countries.”
Zhirinovsky predicted that the conflict in Ukraine would end in 2026.
Messing claimed that the harbinger of global changes would be the appearance of a bright comet in the sky at the end of February 2026. In addition, one day before February 26, all communication systems worldwide would completely fail.
The source also claims that Messing allegedly imagined two possible paths for human development. If the path is peaceful and aimed at future progress, space travel will be possible by 2040, and humanity will overcome aging and develop technologies to cure all diseases. Otherwise, civilization will face a collapse that could return it to the Stone Age.