Bloger məşhur aktrisaya bənzəmək üçün 4 ayda 21 kilo arıqladı
Çinli bir bloger cəmi dörd ay ərzində çəkisinin təxminən 1/3-mi itirərək məşhur aktrisa Yan Minə bənzəməyə çalışıb.
Demokrat.az xəbər verir ki, bloger Taodjici-Bubao bildirib ki, 156 sm boya sahib olduğu halda çəkisi 64 kiloqram olub. Onun sözlərinə görə, arıqlama qərarına rəfiqəsinin “daha az çəki ilə məşhur aktrisa Yan Minə oxşaya bilərsən” deməsi təsir edib.
Hazırda onun çəkisi 42,5 kiloqramdır.
“İndi selfi çəkməyi sevirəm və özümə inamım xeyli artıb”, deyə o sosial şəbəkələrdə yazıb.
Qeyd olunur ki, 40 yaşlı Yan Mi Çinin ən məşhur aktrisalarından biridir. O, karyerasına 4 yaşında başlayıb, 6 yaşında isə ilk kino mükafatını qazanıb.

Китайский блогер всего за четыре месяца, потеряв примерно треть своего веса, попыталась стать похожей на известную актрису Ян Мин.
Demokrat.az сообщает, что блогер Таоджичи-Бубао заявил, что при росте 156 см его вес составлял 64 килограмма. По его словам, решение похудеть было вызвано тем, что подруга сказала: «С меньшим весом ты сможешь стать похожа на знаменитую актрису Ян Мин».
Сейчас его вес составляет 42,5 килограмма.
«Теперь я люблю делать селфи и моя уверенность в себе значительно возросла», — написал он в социальных сетях.
Отмечается, что 40-летняя Ян Мин является одной из самых известных актрис Китая. Она начала свою карьеру в 4 года, а в 6 лет получила первую кинопремию.