Bloger məşhur aktrisaya bənzəmək üçün 4 ayda 21 kilo arıqladı
Çinli bir bloger cəmi dörd ay ərzində çəkisinin təxminən 1/3-mi itirərək məşhur aktrisa Yan Minə bənzəməyə çalışıb.
Demokrat.az xəbər verir ki, bloger Taodjici-Bubao bildirib ki, 156 sm boya sahib olduğu halda çəkisi 64 kiloqram olub. Onun sözlərinə görə, arıqlama qərarına rəfiqəsinin “daha az çəki ilə məşhur aktrisa Yan Minə oxşaya bilərsən” deməsi təsir edib.
Hazırda onun çəkisi 42,5 kiloqramdır.
“İndi selfi çəkməyi sevirəm və özümə inamım xeyli artıb”, deyə o sosial şəbəkələrdə yazıb.
Qeyd olunur ki, 40 yaşlı Yan Mi Çinin ən məşhur aktrisalarından biridir. O, karyerasına 4 yaşında başlayıb, 6 yaşında isə ilk kino mükafatını qazanıb.

A Chinese blogger tried to resemble the famous actress Yan Mi by losing about 1/3 of her weight in just four months.
Demokrat.az reports that blogger Taodjici-Bubao stated that despite being 156 cm tall, her weight was 64 kilograms. According to her, the decision to lose weight was influenced by her friend saying, “You can resemble the famous actress Yan Mi with less weight.”
Currently, her weight is 42.5 kilograms.
“Now I love taking selfies and my confidence in myself has increased significantly,” she wrote on social networks.
It is noted that 40-year-old Yan Mi is one of China’s most famous actresses. She started her career at the age of 4 and won her first film award at age 6.