Oğlu Maduro haqqında danışdı
ABŞ-nin xüsusi təyinatlıları tərəfindən ələ keçirilən Venesuela lideri Nikolas Maduro gec-tez vətəninə qayıdacaq.
Oxu.az xəbər verir ki, bu barədə Maduronun oğlu, Venesuela parlamentinin üzvü Nikolas Maduro Qerra bildirib.
O, parlamentin iclasında deyib ki, bu, xalqın həm Venesuela daxilində, həm də onun hüdudlarından kənarda birləşməsi sayəsində mümkün olacaq.
Maduronun oğlu Venesuela Ali Məhkəməsinin qərarına əsasən, dövlət başçısının səlahiyyətlərini icra edəcək vitse-prezident Delsi Rodrigesə tam dəstəyini ifadə edib.

His son talked about Maduro
Venezuela leader Nicolas Maduro, captured by US special forces, will sooner or later return to his homeland.
Oxu.az reports that this was stated by Maduro's son, member of the Venezuelan parliament Nicolas Maduro Guerra.
He said at a parliamentary session that this will be possible thanks to the unity of the people both inside Venezuela and beyond its borders.
Maduro's son expressed full support to Vice President Delcy Rodriguez, who will perform the duties of the head of state according to the decision of the Venezuelan Supreme Court.