Rusiyanın ona yaxın əyalətində raket həyəcanı:
Rusiyanın Krasnodar diyarında yerləşən Poltavskaya şəhərindəki neft anbarında Ukrayna dronlarının hücumu nəticəsində yanğın başlayıb.
Regional fövqəladə hallar idarəsi itkinin olmadığı, yanğının söndürülməsi üçün 32 nəfər və yeddi texnikanın cəlb edildiyinə dair məlumat yayıb.
Həmçinin bildirilib ki, pilotsuz təyyarənin hücumundan sonra Poltavskaya ilə Trudobelikovski arasındakı avtomobil yolu müvəqqəti olaraq bağlanıb.
Ukrayna dronları həmçinin gecə boyu Moskvanı da rahat buraxmayıb. Domodedovo, Vnukovo hava limanları işləməyib.
Səhər saatlarında isə Voronej, Ulyanovsk, Penza, Orlova, Tatarıstan, Çuvaşiyada raket həyəcanı elan edilib./Musavat.com

A fire broke out as a result of an attack by Ukrainian drones on an oil storage in the city of Poltavskaya, located in the Krasnodar region of Russia.
The regional emergency management announced that there were no casualties and that 32 people and seven pieces of equipment were involved in extinguishing the fire.
It was also reported that after the drone attack, the road between Poltavskaya and Trudobelikovski was temporarily closed.
Ukrainian drones did not give Moscow any peace throughout the night. Domodedovo and Vnukovo airports did not operate.
In the morning hours, a missile alert was announced for Voronezh, Ulyanovsk, Penza, Oryol, Tatarstan, and Chuvashia./Musavat.com