Çempionluqdan sonra göz yaşlarını saxlaya bilmədi
Portuqaliyalı ulduz futbolçu Kristiano Ronaldo, Səudiyyə Ərəbistanının “Əl-Nəsr” klubu ilə qazandığı çempionluqdan sonra emosional anlar yaşayıb.
Medianews.az xəbər verir ki, Səudiyyə Ərəbistanı Pro Liqasında çempionluğa sevinən “Əl-Nəsr”də böyük coşğu yaşanıb.
Final fitindən sonra meydanda sevincini komanda yoldaşları ilə bölüşən Ronaldo bir müddət sonra göz yaşlarını saxlaya bilməyib.
Portuqaliyalı futbolçunun emosional anları kameralar tərəfindən qeydə alınıb və qısa müddətdə sosial şəbəkələrdə geniş yayılıb. Komanda yoldaşları isə Ronaldoya dəstək olaraq ona sarılıblar.
Qeyd edək ki, Kristiano Ronaldo bu mövsüm “Əl-Nəsr” forması ilə göstərdiyi performansla komandasının çempionluğunda mühüm rol oynayıb. Vurduğu vacib qollar və liderliyi ilə mövsümün ən çox diqqət çəkən futbolçularından biri olub. Ronaldonun göz yaşları dünya mediasında da geniş rezonans doğurub.

Medianews.az reports that there was great excitement at "Al-Nassr" celebrating the championship in the Saudi Arabia Pro League.
After the final whistle, Ronaldo shared his joy with his teammates on the field and after a while could not hold back his tears.
The emotional moments of the Portuguese footballer were recorded by cameras and quickly spread widely on social networks. His teammates supported Ronaldo by embracing him.
It should be noted that Cristiano Ronaldo played an important role in his team's championship this season with his performance in the "Al-Nassr" jersey. With his crucial goals and leadership, he was one of the most prominent players of the season. Ronaldo's tears also caused a wide resonance in the world media.