"Liverpul" növbəti mövsüm üçün baş məşqçisi ilə bağlı
Medianews.az bildirir ki, bu barədə tanınmış jurnalist Devid Ornstin məlumat verib. Onun sözlərinə görə, klubun rəhbərliyi Arne Slata tam etibar edir və növbəti mövsümə onun rəhbərliyi altında başlamağı planlaşdırır.
Klub yay transfer pəncərəsində məşqçisini dəyişdirmək əvəzinə, heyətini gücləndirməyə diqqət yetirmək niyyətindədir. “Liverpul”un heyəti gücləndirmək üçün bir neçə əhəmiyyətli transfer edəcəyi gözlənilir.
Daha əvvəl mediada "Çelsi"nin Xabi Alonso ilə maraqlana biləcəyi bildirilirdi. İspaniyalı məşqçinin özü Avropada ən çox axtarılan məşqçilərdən biri olaraq qalır.
Arne Slot, Yurgen Kloppun gedişindən sonra “Liverpul”da məşqçi vəzifəsini icra etməyə başlayıb və “Enfild”də yeni bir layihə qurmağa davam edir.//Lent.az

People in Merseyside do not plan to change their head coach before the new season.
Medianews.az reports that this information was provided by the well-known journalist David Ornstein. According to him, the club management has full trust in Arne Slot and plans to start the next season under his leadership.
Instead of changing the coach during the summer transfer window, the club intends to focus on strengthening the squad. It is expected that “Liverpool” will make several significant transfers to strengthen the squad.
Earlier, media reports indicated that “Chelsea” might be interested in Xabi Alonso. The Spanish coach remains one of the most sought-after coaches in Europe.
Arne Slot began serving as the coach of “Liverpool” following Jürgen Klopp's departure and continues to build a new project at “Anfield.” //Lent.az