Niderlandlı konkisürmə ulduzu Yutta Leerdam yenidən pərəstişkarlarının diqqət mərkəzindədir.
Olimpiya çempionu sosial mediada hovuz kənarında istirahət edərkən çəkilmiş videosunu paylaşıb. İdmançı bikinidə görünür.
Lakin, izləyicilərinin diqqətini yalnız Yuttanın atletik bədən quruluşu cəlb etməyib. Videonun əvvəlində idmançı amerikalı boksçu və bloger Ceyk Polun nişanlandıqdan sonra ona hədiyyə etdiyi dəbdəbəli üzüyü də nümayiş etdirib.
Fanatlar tezliklə şərhlərə axışıblar. Çoxları zarafatla videoya baxanda daha təsirli olanı ayırd etməyin çətin olduğunu bildirdilər: idmançının çempionluq forması, yoxsa əlindəki nəhəng brilyant./publika.az

Dutch speed skating star Jutta Leerdam is once again in the spotlight of her fans.
The Olympic champion shared a video on social media filmed while relaxing by the pool. The athlete appears in a bikini.
However, it was not only Jutta’s athletic physique that caught the attention of her followers. At the beginning of the video, the athlete also showcased a luxurious ring that American boxer and blogger Jake Paul gifted her after their engagement.
Fans quickly flooded the comments. Many jokingly noted that it was difficult to distinguish what was more impressive when watching the video: the athlete’s championship form or the huge diamond in her hand./publika.az