“Qarabağ”a qarşı eyni tempdə davam etmək çətin idi” -
“Nyukasl”ın yarımmüdafiəçisi Sandro Tonali Çempionlar Liqasının pley-off mərhələsinin cavab oyununda “Qarabağ” üzərində qazanılan 3:2 hesablı qələbəni şərh edib.
Medianews.az “Qafqazinfo”-ya istinadən xəbər verir ki, UEFA-ya danışan Tonali “Qarabağ”a qarşı çətinlik çəkdiklərini söyləyib:
“Əlbəttə ki, əla başlanğıc idi. Altı dəqiqəyə 2 qol vurmaq yaxşıdır. Bundan sonra oyun daha çox açıq keçdi. Ümumi hesab 9:3 olduğu üçün asan deyildi, ona görə də başladığımız tempdə davam etmək çətin idi. Amma ən vacibi qalib gəlmək və növbəti mərhələyə yüksəlməkdir”.

Полузащитник «Ньюкасла» Сандро Тонали прокомментировал победу над «Карабахом» со счётом 3:2 в ответном матче плей-офф Лиги чемпионов.
Medianews.az со ссылкой на «Qafqazinfo» сообщает, что Тонали, разговаривая с UEFA, отметил, что им было трудно против «Карабаха»:
«Конечно, это был отличный старт. Забить 2 гола за шесть минут — это хорошо. После этого игра стала более открытой. Общий счёт 9:3, поэтому это было не легко, и продолжать в том же темпе было сложно. Но самое главное — выиграть и пройти в следующий этап».