Acun Ərdoğana bunu hədiyyə etti
ngiltərənin "Hall Siti" klubunun sahibi Acun Ilıcalı Türkiyə Prezidenti Rəcəb Tayyib Ərdoğanla görüşüb.
Medianews.az xəbər verir ki, türkiyəli iş adamı bu barədə X sosial şəbəkəsindəki hesabında paylaşım edib.
"Dövlət başçımız Rəcəb Tayyib Ərdoğan sıx iş qrafikinə baxmayaraq, məni Prezident Sarayında qəbul etdi. Hörmətli Prezidentimizə "Hall Siti" klubu ilə İngiltərə Premyer Liqasına yüksəlmək yolunda gördüyümüz işlər barədə ətraflı məlumat vermək imkanı qazandım. Göstərdiyi diqqət və maraq məni qürurlandırdı və xoşbəxt etdi", - deyə Acun Ilıcalı bildirib.
Tanınmış media maqnatı paylaşımını bu sözlərlə tamamlayıb:
"İnşallah, Allah gələcəkdə əldə edəcəyimiz yeni uğurları da onunla bölüşmək fürsətini bizə nəsib edər".
Qeyd edək ki, İngiltərə Çempionşipində çıxış edən "Hall Siti" yeni mövsümdə İngiltərə Premyer Liqasında mübarizə aparacaq.

Acun Ilıcalı, the owner of England's "Hull City" club, met with the President of Turkey, Recep Tayyip Erdoğan.
Medianews.az reports that the Turkish businessman shared this on his account on the X social network.
"Despite his busy schedule, our Head of State Recep Tayyip Erdoğan received me at the Presidential Palace. I had the opportunity to provide our respected President with detailed information about the work we have done on the way to promoting the 'Hull City' club to the English Premier League. The attention and interest he showed made me proud and happy," said Acun Ilıcalı.
The well-known media magnate concluded his post with these words:
"God willing, may Allah grant us the opportunity to share new successes we will achieve in the future with him as well."
It should be noted that "Hull City," competing in the English Championship, will compete in the English Premier League in the new season.