Madonnanın ABŞ prezidentinin oğlu ilə eşq macərası - Etiraf etdi -
Müğənni ilə ABŞ-nin 35-ci prezidenti Con F. Kennedinin oğlu arasında qısa sürən münasibət 1980-ci illərin sonlarına təsadüf edib.
Məlumata görə, yaxınlaşma təşəbbüsü Madonnadan gəlib. Həmin vaxt onun populyarlığı zirvədə idi və bu, Kennedinin xoşuna gəlirdi. Onların münasibəti əsasən qarşılıqlı fiziki cazibə üzərində qurulmuşdu və uzunmüddətli planları nəzərdə tutmurdu.
Con Kennedi (kiçik) müğənninin xarici görünüşünə heyran olub və onun bədənini indiyədək gördüyü ən gözəl bədənlərdən biri adlandırıb. (Olay)

World-famous singer Madonna came to the agenda with her confession.
The brief relationship between the singer and the son of the 35th president of the USA, John F. Kennedy, took place in the late 1980s.
According to the information, the initiative for rapprochement came from Madonna. At that time, her popularity was at its peak, and Kennedy liked that. Their relationship was mainly based on mutual physical attraction and did not involve long-term plans.
John Kennedy Jr. admired the singer's appearance and called her body one of the most beautiful he had ever seen. (Olay)