"Qarabağ"ın futbolçuları İngiltərəyə çatdı -
Qeyd edək ki, İngiltərədə keçiriləcək UEFA Çempionlar Liqasının əsas mərhələsinin VIII turu çərçivəsində "Liverpul" və "Qarabağ" komandaları arasında baş tutacaq oyunun hakim təyinatları açıqlanıb.
Qarşılaşmanı slovakiyalı FIFA referisi İvan Krujlyak idarə edəcək. Ona yan xətlərdə həmyerliləri Branislav Hantsko və Yan Pozor kömək edəcəklər. Dördüncü hakim funksiyasını isə Peter Kraloviç yerinə yetirəcək.
Görüşün VAR hakimi niderlandlı Pol van Boekel olacaq. AVAR funksiyasını isə Yan Boterberq icra edəcək.
"Liverpul" - "Qarabağ" matçı yanvarın 28-dən 29-na keçən gecə keçiriləcək. Qarşılaşma Bakı vaxtı ilə saat 00:00-da başlayacaq.

"Qarabağ" football players have arrived in England -
It should be noted that the referee appointments for the match between "Liverpool" and "Qarabağ," which will take place within the framework of the 8th round of the UEFA Champions League main stage held in England, have been announced.
The match will be officiated by Slovak FIFA referee Ivan Kružliak. His compatriots Branislav Hancko and Jan Pozor will assist him on the sidelines. The fourth referee role will be carried out by Peter Károlyi.
The VAR referee of the meeting will be Dutchman Pol van Boekel. Jan Boterberg will perform the AVAR function.
The "Liverpool" - "Qarabağ" match will be held on the night from January 28 to 29. The match will start at 00:00 Baku time.