Ronaldo bu paylaşıma gülüş işarəsi qoydu -
Portuqaliya millisinin ulduzu Kriştianu Ronaldo “Barselona”nın sabiq üzvü Kevin-Prins Boatenqin açıqlamasında qoyduğu gülüş işarəsi ilə gündəm olub.
Medianews.az xəbər verir ki, o, Qana yığmasının keçmiş oyunçusu “Barselona”ya keçərkən məcburiyyətdən katalon klubunun və komandanın həmin vaxtkı ulduzu Lionel Messinin azarkeşi olduğunu bildirib.
Belə ki, Kriştianu Ronaldo fanatı olan Botaenq bunları deyib: “Mən uşaqlıqdan Ronaldo azarkeşiyəm. Amma “Barselona”ya transfer olunanda bu klubun və Messinin azarkeşi olduğumu dedim. Çünki bildirmişdilər ki, elə deməsən, sənə çətinlik yarana bilər”.
Onun bu görüntüləri bir neçə gün öncə sosial şəbəkələrdə yenidən viral olub. Ronaldo isə həmin paylaşımlardan birinin altına gülüş işarəsi ataraq diqqət mərkəzinə düşüb.//Qafqazinfo

Portugal national team star Cristiano Ronaldo has become a topic of discussion with the smiley emoji he reacted with to the statement of former "Barcelona" member Kevin-Prince Boateng.
Medianews.az reports that when he transferred to "Barcelona", the former Ghana national team player said that he was forced to be a fan of the Catalan club and the star of the team at the time, Lionel Messi.
Specifically, Boateng, who is a fan of Cristiano Ronaldo, said the following: "I have been a Ronaldo fan since childhood. But when I transferred to 'Barcelona', I said that I was a fan of this club and Messi. Because I was told that if I didn't say so, I might face difficulties."
His video from a few days ago became viral again on social networks. Ronaldo drew attention by responding with a smiley emoji under one of these posts.//Qafqazinfo