Ronaldo bu paylaşıma gülüş işarəsi qoydu -
Portuqaliya millisinin ulduzu Kriştianu Ronaldo “Barselona”nın sabiq üzvü Kevin-Prins Boatenqin açıqlamasında qoyduğu gülüş işarəsi ilə gündəm olub.
Medianews.az xəbər verir ki, o, Qana yığmasının keçmiş oyunçusu “Barselona”ya keçərkən məcburiyyətdən katalon klubunun və komandanın həmin vaxtkı ulduzu Lionel Messinin azarkeşi olduğunu bildirib.
Belə ki, Kriştianu Ronaldo fanatı olan Botaenq bunları deyib: “Mən uşaqlıqdan Ronaldo azarkeşiyəm. Amma “Barselona”ya transfer olunanda bu klubun və Messinin azarkeşi olduğumu dedim. Çünki bildirmişdilər ki, elə deməsən, sənə çətinlik yarana bilər”.
Onun bu görüntüləri bir neçə gün öncə sosial şəbəkələrdə yenidən viral olub. Ronaldo isə həmin paylaşımlardan birinin altına gülüş işarəsi ataraq diqqət mərkəzinə düşüb.//Qafqazinfo

Звезда сборной Португалии Криштиану Роналду попал в центр внимания из-за смайлика с улыбкой, поставленного под заявлением бывшего игрока "Барселоны" Кевина-Принса Боатенга.
Medianews.az сообщает, что он, бывший игрок сборной Ганы, когда переходил в "Барселону", по необходимости заявил, что является болельщиком каталонского клуба и тогдашней звезды команды Лионеля Месси.
Так, фанат Криштиану Роналду Боатенг сказал следующее: "С детства я болею за Роналду. Но когда перешел в 'Барселону', я сказал, что болею за этот клуб и за Месси. Потому что мне сказали, что если я так не скажу, у меня могут возникнуть проблемы."
Эти его кадры снова стали вирусными в социальных сетях несколько дней назад. Роналду же, поставив смайлик с улыбкой под одной из таких публикаций, вновь привлек внимание.//Qafqazinfo