Şəmkirdə meyiti tapılan şəxsin yeniyetmə oğlu axtarışa verildi -
Şəmkir rayonunun Zəyəm Cırdaxan kəndində meyiti dərədən tapılan 1970-ci il təvəllüdlü Arif Nəbiyevin ölümünün bəzi təfərrüatı məlum olub.
Teleqraf-ın Qərb bürosu xəbər verir ki, qətl hadisəsinin A.Nəbiyevin yeniyetmə oğlu tərəfindən törətdiyi ehtimal olunur.
İlkin məlumata görə, A.Nəbiyev ötən ilin iyulunda yaşadığı Zəyəm Cırdaxan kəndinə gəlib və burada yaşamağa başlayıb. Təxminən 4-5 gün öncə onun itkin düşməsi xəbəri yayılıb. Bu gün isə meyiti tapılıb.
56 yaşlı kişinin Rusiyada dünyaya gələn və onunla birlikdə Azərbaycana qayıdan oğlu tərəfindən törədildiyi qeyd olunur.

The teenage son of the person whose body was found in Shamkir has been put under search -
Some details about the death of Arif Nabiyev, born in 1970, whose body was found in a ravine in the village of Zəyəm Cırdaxan, Şəmkir district, have become known.
Teleqraf's Western bureau reports that the murder is suspected to have been committed by A. Nabiyev's teenage son.
According to preliminary information, A. Nabiyev came to his native village of Zəyəm Cırdaxan last July and started living there. About 4-5 days ago, news of his disappearance spread. Today, his body was found.
It is noted that the 56-year-old man was killed by his son, who was born in Russia and returned with him to Azerbaijan.