Təzəcə nişanlanmışdı:
Tovuz rayonunda çayda boğularaq həyatını itirən 22 yaşlı İlham Şirinovun faciəsi ilə bağlı yeni təfərrüatlar məlum olub.
Medianews.az bildirir ki, Ağdam rayon sakini olan İlham Şirinov Abşeron rayonunun Məmmədli qəsəbəsində yaşayıb və burada yerləşən orta məktəbdə təhsil alıb.
O, cəmi iki ay əvvəl sinif yoldaşı ilə nişanlanıbmış və yaxın vaxtlarda toylarının keçirilməsi planlaşdırılırdı.
İlham Şirinov eyni zamanda Milli Qvardiyada xidmət edib.
Qeyd edək ki, hadisə Tovuz çayının Dondar Quşçu kəndi ərazisindən keçən hissəsində baş verib.
Məlumata görə, İlham Şirinov Bakıdan Tovuzun Dondar Quşçu kəndində yaşayan qohumlarını ziyarət etməyə gedib.
Son günlər yağan intensiv yağışlar səbəbindən Tovuz çayında suyun səviyyəsi və axının sürəti xeyli artıb.
Güclü axın nəticəsində gənc həyatını itirib. (Yeni Sabah)
Təzəcə nişanlanmışdı: Faciəvi şəkildə həlak olan gənclə bağlı ÜRƏKDAĞLAYAN DETALTəzəcə nişanlanmışdı: Faciəvi şəkildə həlak olan gənclə bağlı ÜRƏKDAĞLAYAN DETALTəzəcə nişanlanmışdı: Faciəvi şəkildə həlak olan gənclə bağlı ÜRƏKDAĞLAYAN DETALTəzəcə nişanlanmışdı: Faciəvi şəkildə həlak olan gənclə bağlı ÜRƏKDAĞLAYAN DETAL

В Товузском районе стали известны новые подробности трагедии 22-летнего Ильхама Ширинова, который утонул в реке.
Согласно сообщению Medianews.az, Ильхам Ширинов, житель Агдамского района, проживал в поселке Маммедли Абшеронского района и учился в местной средней школе.
Он всего два месяца назад обручился с одноклассницей, и в ближайшее время планировалась их свадьба.
Ильхам Ширинов также служил в Национальной гвардии.
Отметим, что происшествие произошло на участке реки Товуз, проходящей через деревню Дондяр Гушчу.
По информации, Ильхам Ширинов отправился в гости к родственникам, проживающим в деревне Дондяр Гушчу Товузского района.
В последние дни из-за интенсивных дождей уровень воды и скорость течения реки Товуз значительно возросли.
В результате сильного течения молодой человек потерял жизнь. (Yeni Sabah)
Недавно обручился: трогательная деталь о трагически погибшем молодом человекеНедавно обручился: трогательная деталь о трагически погибшем молодом человекеНедавно обручился: трогательная деталь о трагически погибшем молодом человекеНедавно обручился: трогательная деталь о трагически погибшем молодом человеке