13 ildən sonra “Real”a
Medianews.az xəbər verir ki, İspaniya nəhənginin rəhbəri komandanın gələcək planlarından danışarkən, baş məşqçi postu ilə bağlı yayılan iddialara da münasibət bildirib. Peres, portuqaliyalı mütəxəssis Joze Mourinyonun Madrid təmsilçisinə qayıdacağını təsdiqləyib.
O, komandanın yeni uğurlar qazanmaq üçün güclü heyətə malik olduğunu vurğulayaraq, Mourinyonun yenidən kluba qoşulmasının qürurverici olduğunu deyib. Klub rəhbərinin sözlərinə görə, təcrübəli mütəxəssis həm dünyanın ən tanınmış məşqçilərindən biridir, həm də "Real" ailəsinin bir parçası hesab olunur.
Qeyd edək ki, son aylarda Joze Mourinyonun yenidən "Real Madrid"in sükanı arxasına keçəcəyi ilə bağlı müxtəlif iddialar səsləndirilirdi. Təcrübəli çalışdırıcı daha əvvəl 2010-2013-cü illərdə Madrid klubuna rəhbərlik edib və həmin dövrdə komanda ilə bir sıra uğurlara imza atıb.//Milli.Az

Medianews.az reports that the head of the Spanish giant spoke about the team's future plans and also commented on the rumors regarding the head coach position. Perez confirmed that the Portuguese expert Jose Mourinho will return to the Madrid representative.
He emphasized that the team has a strong squad to achieve new successes and said that it is a matter of pride that Mourinho is joining the club again. According to the club official, the experienced specialist is not only one of the world's most well-known coaches but also considered a part of the "Real" family.
It should be noted that, in recent months, various rumors have been circulating that Jose Mourinho will take the helm of "Real Madrid" again. The experienced coach previously led the Madrid club from 2010 to 2013 and achieved a number of successes with the team during that period.//Milli.Az