Məşhur aktrisa haqqında saxlanma qərarı:
Türkiyəli aktrisa Sinem Ünsal barəsində narkotik istintaqı çərçivəsində saxlanma qərarı verilməsi ilə bağlı yayılan xəbərlərə münasibət bildirib.
Medianews.az xəbər verir ki, İstanbul Prokurorluğunun apardığı əməliyyat zamanı evində tapılmayan aktrisa sosial şəbəkədə açıqlama verib. O, hazırda çəkilişlər səbəbilə Mardində olduğunu bildirib.
S.Ünsal qeyd edib ki, adının belə bir məsələ ilə hallanmasından narahatdır. Lakin həqiqətin ortaya çıxacağına inanır və istintaqa hörmətlə yanaşır. O, üzərinə düşənləri yerinə yetirmək üçün qısa zamanda İstanbula qayıdacağını vurğulayıb.

Турецкая актриса Синем Юнсал прокомментировала распространявшиеся новости о принятом решении об аресте в рамках расследования по наркотикам.
По сообщению Medianews.az, во время операции, проведённой прокуратурой Стамбула, актриса, не найденная дома, дала заявление в социальной сети. Она сообщила, что в настоящее время находится в Мардине из-за съёмок.
С.Юнсал отметила, что обеспокоена тем, что её имя связано с таким делом. Однако она верит, что правда появится, и относится к следствию с уважением. Она подчеркнула, что скоро вернётся в Стамбул, чтобы выполнить все необходимые обязательства.