Ukrayna Silahlı Qüvvələrinə aid "Mi-24" helikopteri döyüş tapşırığından geri qayıtmayıb, ekipaj üzvləri həlak olub.
"Report" xəbər verir ki, bu barədə Ukrayna Silahlı Qüvvələrinin "Xerson" 11-ci əlahiddə ordu aviasiyası briqadası "Facebook" sosial şəbəkəsində məlumat yayıb.
"Təəssüf hissi ilə itki barədə bildiririk. Silahdaşlarımız - "Mi-24" helikopterinin heyəti döyüş tapşırığından qayıtmayıb. Onlar əsl vətənpərvər, ləyaqətli insanlar və nümunəvi zabitlər idilər", - briqadanın məlumatında bildirilib.

The Ukrainian helicopter did not return from the combat mission.
A "Mi-24" helicopter belonging to the Armed Forces of Ukraine did not return from a combat mission, and the crew members were killed.
"Report" informs that the 11th Separate Army Aviation Brigade "Kherson" of the Armed Forces of Ukraine posted this information on the social network "Facebook".
"It is with regret that we report the loss. Our comrades - the crew of the "Mi-24" helicopter did not return from the combat mission. They were true patriots, dignified people, and exemplary officers," the brigade's statement said.