Bakıda obyektdə yanğın başlayıb -
Fövqəladə Hallar Nazirliyinin “112” qaynar telefon xəttinə Bakı şəhəri, Nərimanov rayonu, Elşad Quliyev küçəsində yerləşən obyektdə yanğın baş verməsi barədə məlumat daxil olub.
Nazirliyin Mətbuat xidmətindən Medianews.az-a verilən xəbərə görə, məlumatla əlaqədar dərhal əraziyə FHN-in Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin qüvvələri cəlb olunub.
Hazırda yanğının söndürülməsi istiqamətində tədbirlər davam edir.
11.16
Bakının Nərimanov rayonunda yanğın hadisəsi baş verib.
Medianews.az xəbər verir ki, hadisə Tofiq Bəhramov adına Respublika Stadionunun yaxınlığında yerləşən obyektdə qeydə alınıb.
Yanğının söndürülməsi üçün əraziyə Fövqəladə Hallar Nazirliyinin Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin qüvvələri cəlb olunub.

A fire has started at a site in Baku -
A report was received on the "112" hotline of the Ministry of Emergency Situations about a fire occurring at a facility located on Elshad Guliyev Street in the Narimanov district of Baku city.
According to the news given to Medianews.az by the Ministry's Press Service, forces from the State Fire Protection Service of the MES were immediately dispatched to the area in connection with the report.
Measures to extinguish the fire are currently ongoing.
11:16
A fire incident occurred in the Narimanov district of Baku.
Medianews.az reports that the incident was recorded at a facility located near the Tofiq Bahramov Republican Stadium.
For extinguishing the fire, forces from the State Fire Protection Service of the Ministry of Emergency Situations have been dispatched to the area.