Bakıda obyektdə yanğın başlayıb -
Fövqəladə Hallar Nazirliyinin “112” qaynar telefon xəttinə Bakı şəhəri, Nərimanov rayonu, Elşad Quliyev küçəsində yerləşən obyektdə yanğın baş verməsi barədə məlumat daxil olub.
Nazirliyin Mətbuat xidmətindən Medianews.az-a verilən xəbərə görə, məlumatla əlaqədar dərhal əraziyə FHN-in Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin qüvvələri cəlb olunub.
Hazırda yanğının söndürülməsi istiqamətində tədbirlər davam edir.
11.16
Bakının Nərimanov rayonunda yanğın hadisəsi baş verib.
Medianews.az xəbər verir ki, hadisə Tofiq Bəhramov adına Respublika Stadionunun yaxınlığında yerləşən obyektdə qeydə alınıb.
Yanğının söndürülməsi üçün əraziyə Fövqəladə Hallar Nazirliyinin Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin qüvvələri cəlb olunub.

В горячую линию «112» Министерства по чрезвычайным ситуациям поступила информация о пожаре на объекте, расположенном по адресу: город Баку, Наримановский район, улица Эльшад Гулиев.
По сообщению пресс-службы министерства, предоставленному Medianews.az, на место происшествия незамедлительно были направлены силы Государственной службы пожарной охраны МЧС.
11:16
В Наримановском районе Баку произошел пожар.
Как сообщает Medianews.az, инцидент зафиксирован на объекте, расположенном недалеко от Республиканского стадиона имени Тофика Бахрамова.
Для тушения пожара на место были направлены силы Государственной службы пожарной охраны Министерства по чрезвычайным ситуациям.