Bred Pitt ailəsində gərginlik böyüyür: Qızından yeni addım
Demokrat.az xəbər verir ki, aktyorun keçmiş həyat yoldaşı Ancelina Coli ilə illərdir davam edən boşanma və qəyyumluq mübahisələrinin kölgəsində, uşaqlarının atalarının soyadından imtina etməsi prosesi davam edir.
Son məlumatlara görə, cütlüyün qızı Zahara Coli-Pitt məhkəməyə müraciət edərək soyadından "Pitt"in çıxarılmasını istəyib. Qərarın yaxın aylarda açıqlanacağı bildirilir.
Bu addım, artıq ailədə ilk deyil. Daha əvvəl digər övladlar da müxtəlif formalarda “Pitt” soyadından uzaqlaşdıqlarını göstərmiş, bəziləri isə rəsmi şəkildə dəyişiklik üçün müraciət etmişdi. Bu proses ailə daxilindəki gərginliyin ictimaiyyətə əks olunması kimi qiymətləndirilir.
Məlumata görə, Bred Pitt övladlarının bu qərarlarından emosional olaraq təsirlənsə də, onlarla münasibəti tamamilə kəsmək niyyətində deyil. O, yaxın ətrafına gələcəkdə uşaqlarının onu daha yaxşı anlayacağına ümid etdiyini bildirib.
Aktyor və Ancelina Coli 2016-cı ildə ayrıldıqdan sonra uzun müddət davam edən hüquqi proseslər və ailə mübahisələri ilə gündəmdə qalıblar. Bu gərginlik, illər keçsə də, uşaqların qərarlarına da təsir etməyə davam edir.

Голливудская звезда Брэд Питт снова в центре внимания из-за слухов о семейной жизни.
Demokrat.az сообщает, что на фоне продолжающихся годами споров о разводе и опекунстве с его бывшей супругой Анджелиной Джоли продолжается процесс отказа детей от фамилии отца.
По последним данным, дочь пары Зара Колли-Питт обратилась в суд с просьбой убрать из своей фамилии "Питт". Ожидается, что решение будет объявлено в ближайшие месяцы.
Этот шаг уже не первый в семье. Ранее и другие дети в разных формах демонстрировали отдаление от фамилии "Питт", некоторые даже официально подавали заявки на ее изменение. Этот процесс воспринимается как отражение напряженности в семье, которая выходит на публику.
По информации, Брэд Питт эмоционально реагирует на решения своих детей, но не намерен полностью прекращать с ними отношения. Он заявил своему близкому окружению, что надеется, что в будущем дети будут лучше его понимать.
После развода актера и Анджелины Джоли в 2016 году долгое время шли юридические процессы и семейные разногласия, которые сохранялись в поле зрения общественности. Это напряжение, несмотря на годы, продолжает влиять на решения детей.