Meksikada metroda baş verən qorxunc hadisə -
Medianews.az xəbər verir ki, bir şəxs ödəniş etmədən metrodan istifadə etmək məqsədilə son dərəcə təhlükəli addım ataraq hərəkətdə olan qatarın xarici hissəsindən, pəncərəyə tutunaraq yol getməyə çalışıb.
Kadrlarda kişinin qatarın kənarında sallanaraq hərəkət etdiyi görünür. Bir müddət sonra isə onun yol üzərindəki maneələrdən birinə çırpıldığı bildirilir. Hadisənin görüntüləri sosial mediada yayıldıqdan sonra izləyicilər arasında ciddi narahatlıq və təəssüf doğurub.
Şahidlərin sözlərinə görə, baş verən hadisə son dərəcə ağır nəticələrə səbəb olub. Görüntüləri izləyənlər təhlükəsizlik qaydalarına əməl etməməyin nə qədər faciəvi nəticələr doğura biləcəyini vurğulayıblar.
Hadisə ilə bağlı yayılan kadrlar qısa müddətdə böyük diqqət çəkərək sosial şəbəkələrdə ən çox müzakirə olunan mövzulardan birinə çevrilib.//Milli.Az

Трагический инцидент, зафиксированный в метро Мексики, вызвал широкие обсуждения в социальных сетях.
Medianews.az сообщает, что один человек предпринял чрезвычайно опасный шаг с целью пользоваться метро без оплаты, пытался ехать, удерживаясь за окно с внешней стороны движущегося поезда.
На кадрах видно, как мужчина качается и движется на внешней стороне поезда. Через некоторое время сообщается, что он столкнулся с одним из препятствий на пути. После того, как видео инцидента распространилось в соцсетях, среди зрителей возникли серьёзные беспокойство и сожаление.
По словам очевидцев, происшествие имело крайне тяжёлые последствия. Просмотревшие кадры подчеркнули, насколько трагическими могут быть последствия несоблюдения правил безопасности.
Записи, связанные с происшествием, быстро привлекли большое внимание и стали одной из самых обсуждаемых тем в социальных сетях.//Milli.Az