Gecə yarısı çadırı kəsib 2 qadını
Gecə saatlarında naməlum şəxs qadınların qaldığı çadırı bıçaqla kəsərək içəri daxil olub. O, qadınları hədələyərək müqavimət göstərməmələrini tələb edib və daha sonra onları qaçırıb.
Araşdırma nəticəsində hücumu 58 yaşlı Salem sakini Cin Arnold Maklenitanın törətdiyi müəyyən edilib. Bildirilir ki, o, daha əvvəl də qadına qarşı zorakılıq faktına görə məsuliyyətə cəlb olunub.
Şübhəli şəxs saxlanılıb. Ona adam oğurluğu və cinsi zorakılığa cəhd maddələri ilə ittiham irəli sürülüb. Məhkəmənin qərarı ilə o, girov hüququ olmadan həbsdə saxlanılacaq.

В США один человек похитил двух туристок.
Ночью неизвестное лицо порезало ножом палатку, в которой находились женщины, и вошло внутрь. Он угрожал женщинам, требуя не оказывать сопротивления, а затем похитил их.
В ходе расследования было установлено, что нападение совершил 58-летний житель Сейлема Джин Арнолд Макленитан. Сообщается, что ранее он уже привлекался к ответственности за факт насилия в отношении женщины.
Подозреваемый задержан. Ему предъявлены обвинения по статьям похищения человека и попытки сексуального насилия. По решению суда он будет содержаться под стражей без права залога.