Gecə yarısı çadırı kəsib 2 qadını
Gecə saatlarında naməlum şəxs qadınların qaldığı çadırı bıçaqla kəsərək içəri daxil olub. O, qadınları hədələyərək müqavimət göstərməmələrini tələb edib və daha sonra onları qaçırıb.
Araşdırma nəticəsində hücumu 58 yaşlı Salem sakini Cin Arnold Maklenitanın törətdiyi müəyyən edilib. Bildirilir ki, o, daha əvvəl də qadına qarşı zorakılıq faktına görə məsuliyyətə cəlb olunub.
Şübhəli şəxs saxlanılıb. Ona adam oğurluğu və cinsi zorakılığa cəhd maddələri ilə ittiham irəli sürülüb. Məhkəmənin qərarı ilə o, girov hüququ olmadan həbsdə saxlanılacaq.

In the USA, a person kidnapped two female tourists.
At night, an unidentified person cut the tent where the women were staying with a knife and entered inside. He threatened the women, demanding that they do not resist, and then kidnapped them.
As a result of the investigation, it was determined that the attack was committed by 58-year-old Jin Arnold McLennon, a resident of Salem. It is reported that he had previously been held responsible for domestic violence against a woman.
The suspect has been detained. He was charged with kidnapping and attempted sexual assault. By court decision, he will be held in custody without bail.