Prezident İlham Əliyev “Qarabağ”ı təbrik etdi
Prezident İlham Əliyev UEFA Çempionlar Liqasının əsas mərhələsində “Ayntraxt” üzərində qazanılan qələbədən sonra “Qarabağ” klubunu təbrik edib.
Medianews.az Prezidentin təbrik paylaşımını təqdim edir:
“Çempionlar Liqasının əsas mərhələsində "Ayntraxt" komandası üzərində parlaq qələbə qazanması münasibətilə Qarabağ futbol klubunu ürəkdən təbrik edirəm!
Hakimin ədalətsiz və qərəzli qərarlarına baxmayaraq, haqq-ədalət öz yerini tapdı. Birinci dəfə deyil ki, UEFA tərəfindən təyin edilən hakimlər ədalətsiz və qərəzli qərarları ilə Qarabağın qələbə yolunu kəsməyə çalışırlar. Ümid edirəm ki, UEFA bu hakimin kimin tərəfindən təyin olunmasına aydınlıq gətirəcək.

Президент Ильхам Алиев поздравил «Карабах»
Президент Ильхам Алиев поздравил клуб «Карабах» с победой над «Айнтрахтом» в основной стадии Лиги чемпионов УЕФА.
Medianews.az представляет поздравление Президента:
«От всей души поздравляю футбольный клуб Карабах с блестящей победой над командой "Айнтрахт" в основной стадии Лиги чемпионов!
Несмотря на несправедливые и пристрастные решения судьи, правда и справедливость восторжествовали. Это не первый раз, когда судьи, назначенные УЕФА, своими несправедливыми и предвзятыми решениями пытаются прервать путь Карабаха к победе. Надеюсь, что УЕФА разъяснит, кем был назначен этот судья.